Apie mus

UAB „ISS Baltic“ įkurta 2011 m. Šiaurės Lietuvoje, Šiauliuose. Ši jauna, tačiau sparčiai auganti įmonė specializuojasi inžinerinių sistemų montavimo ir aptarnavimo srityse.
Įmonės viduje ir savo klientams siekiame įrodyti siūlomų paslaugų kokybę, neabejingą požiūrį į aplinką ir darbuotoją, dirbantį saugiose bei sveikatai nepavojingose sąlygose. Todėl įsidiegėme vadybos sistemą, padedančią pasirinkti ir ugdyti kvalifikuotą kolektyvą, analizuoti rinkos poreikius ir klientų pageidavimus. Norime, kad mūsų klientas gautų kokybišką paslaugą, todėl greitai atrandame optimalų ir modernų inžinerinį sprendimą. Mūsų įmonė atitinka šiuos standartų reikalavimus:

Pasitikėjimo vertas bendradarbiavimas, kliento poreikių išmanymas ir išpildymas – tai pagrindinis mūsų sėkmės faktorius. Kompetentingi ir kvalifikuoti inžinieriai operatyviai pritaiko žinias bei patirtį plačiame statybų pasaulyje, siūlydami optimaliausią inžinerinį sprendimą už klientui patrauklią kainą.

Kreipkitės, nes mūsų komanda Jums nori ir gali padėti!

 

 

Pradėtas įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas „UAB „ISS BALTIC“ verslo valdymo procesų optimizavimas“


UAB ISS Baltic 2016 m. balandžio 6 d. su viešąją įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto „UAB „ISS Baltic“ verslo valdymo procesų optimizavimas“, projekto kodas Nr.03.3.1-LVPA-K-806-01-0340, sutartį.

Projekto tikslas - optimizuoti su paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus UAB „ISS Baltic“ siekiant darbo našumo padidėjimo, efektyvesnio išteklių išnaudojimo ir informacijos valdymo.

Projekto uždavinys - įdiegti įmonėje verslo valdymo sistemą.

Siektini rezultatai - įdiegta verslo valdymo sistema, įsigyti 3 nešiojamieji kompiuteriai su programine įranga, serveris su programine ir papildoma įranga.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Kontaktai

UAB "ISS Baltic"

Dubijos g. 44I Šiauliai LT-77153
Tel.: +370 41 521010
El. paštas: info@issbaltic.lt

 

Partneriai:

VIESSMANN

 

Susisiekite

Mus rasite